مقایسه
سبد خرید

  

     1. پرداخت نقدی در محل :

داوینو این امکان را برای کاربران تهرانی فراهم نموده است که هزینه سفارش را هنگام تحویل در محل به صورت نقدی پرداخت نمایند .

      2. پرداخت کارت به کارت :

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را از طریق دستگاه های خود پرداز و یا از طریق اینترنت بانک به شماره کارت های قید شده پرداخت نمایند .

شماره کارت :   4631 2228 8610 6219    بانک سامان به نام بابک فروتن کوچصفهانی

شماره حساب :  826.800.2242891.1      بانک سامان  به نام بابک فروتن کوچصفهانی

لطفا پس از پرداخت از این طریق مبلغ واریزی را به همراه شماره پیگیری بصورت تلفنی با شماره 02188176924 به همکاران ما اطلاع دهید .

   3. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی : 

کاربران داوینو در تمام نقاط کشور می توانند پس از ثبت سفارش و اخذ تاییدیه توسط ما نسبت به پرداخت هزینه سفارش از طریق در گاه اینترنتی بانک سامان بصورت آنلاین اقدام نمایند . این نوع پرداخت به منزله ثبت قطعی  است و سفارش بصورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می گردد .

پرداخت اینترنتی با تمامی کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است .

چگونگی پرداخت اینترنتی :

1. وارد کردن شماره شانزده رقمی مندرج بر روی کارت

2. وارد کردن رمز خرید اینترنتی ( رمز دوم )

در صورت نداشتن رمز دوم با مراجعه به دستگاه های خودپرداز یکی از شعب بانک صادر کننده کارت با وارد شدن به بخش عملیات رمز و پس از آن انتخاب گزینه رمز دوم یا رمز اینترنتی ، رمز مورد نظر خود را وارد نمایید و یا از بانک صادر کننده کارت درخواست رمز اینترنتی ( رمز دوم ) نمایید .

3. وارد کردن کد CVV2

این کد سه یا چهار رقمی بر روی کارت درج گردیده است .

4. وارد کردن تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم بر روی اکثر کارت های بانکی وجود دارد اما چنانچه بر روی کارت شما درج نگردیده است می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال اقضای کارت استفاده نمایید .